The 22nd Maine Soccer Coaches Senior Bowl is set for Boucher Field at Husson University Sunday afternoon. Boys game at noon and girls game at 2:30pm.

Below is the list the regional allstar players. Seniors from this list have been invited to play in the games on Sunday.

Girl’s Regional All-Star Teams 2016

Northern Maine Class A

Bangor: Megan Connor, Midfield, Sr; Grace Morris, Back, Sr; Brewer: Cassie Brown, Back, Jr; Emily Lord, Midfield, Jr; Maria Low, Midfield, So; Brunswick: Maeve Arthur, Forward, Jr; Kira Wolpow, Forward, Sr; Camden Hills: Bryn Anderson, Forward, Sr; Kristina Kelly, Forward, Fr; Kassie Krul, Midfield, So; Charlotte Messer, Midfield, Sr; Edward Little: Piper Norcross, Forward, Jr; Hampden Academy: Melissa Reichel, Midfield, Sr; Lewiston: Morgan Eliasen, Back, Sr; Messalonskee: McKenna Brodeur, Forward, Sr; Mt. Blue: Addie Schanz, Keeper, Sr

Northern Maine Class B

Caribou: Maddie Doucette, Forward, Sr; Searra Herbert, Midfield, Jr; Erskine Academy: Kayla Hubbard, Midfield, Jr; Hermon: Alex Allain, Forward, Jr; Emily Higgins, Back, Sr; Brianna Saulter, Midfield, Sr; John Bapst: Gina Cambria, Forward, Jr; Soleil Skehan, Back, So; Lee Academy/Stearns: Emma Alley, Midfield, Sr; Lindsey Dodge, Back, Jr; MDI: Paige Mason, Back, Sr; Nokomis: Austin Taylor, Midfield, Sr; Oceanside: Jillian Brooks, Midfield, Sr; Presque Isle: Tori Koch, Back, Sr; Madison Michaud, Forward, So; Waterville: Jordan Jabar, Back, Sr; Sophie Webb, Forward, Jr

Northern Maine Class C

Bucksport: Emily Hunt, Back, Sr; Central: Sydney Allen, Forward, Jr; Emma Campbell, Forward, Sr; Fort Kent: Cassidy Lovley, Midfield, Jr; George Stevens Academy: Morgan Dauk, Midfield, Sr; Houlton: Kolleen Bouchard, Midfield, Jr; Aspen Flewelling, Back, Jr; Mattanawcook Academy: Megan Porter, Back, Sr; Orono: Brinsley Chasse, Midfield, Sr; Becky Lopez-Anido, Forward, Sr; Kaitlin Richards, Keeper, Sr; Penquis Valley: Jordan Durant, Keeper, Sr; Cymeria Robshaw, Forward, So; Piscataquis: Erin Speed, Forward, Jr

Northern Maine Class D

Ashland: Mackenzie Carter, Forward, Jr; Megan Cote, Keeper, Jr; Morgan Doughty, Forward, Jr; Cassidy Pelletier, Back, Sr; Central Aroostook: Jadeyn Giberson, Forward, Sr; Kate Levesque, Forward, Fr; Hodgdon: Taylor Desrosiers, Midfield, Sr; Katahdin: Georgia Landry, Back, Sr; Madawaska: Jenna Dugal, Forward, So; Desiree Belanger, Midfield, Sr; Hannah Nadeau, Forward, Jr; Penobscot Valley: Ryley Buck, Midfield, Jr; Lauren Reed, Midfield, So; Tori Watts, Forward, Sr

Sports Radio 92.9 The Ticket Photo

Boy’s  Regional All-Star Teams 2016

Northern Maine Class A

Bangor: Carson Atherley, Midfield, Sr; Garth Berenyi, Forward, Jr; George Payne, Keeper, Sr; Camden Hills: Andy Gross, Back, Sr; Josiah Krul, Midfield, Sr; Kieran Lydon, Forward, Sr; Edward Little: Jarod Norcross-Plourde, Forward, Sr; Alex Thompson, Back, Jr; Hampden Academy: Ben Huston, Midfield, Sr; Lewiston: Maulid Abdow, Midfield, Sr; Muktar Ali, Midfield, Jr; Joseph Kalilwa, Back, Sr; Abdiaziz Shaleh, Back, Sr; Messalonskee: James Kouletsis, Forward, Sr; Mt. Ararat: James Hutchinson, Midfield, Sr; Travis Nadeau, Forward, So

Northern Maine Class B

Caribou: Alex Ezzy, Midfield, So; Andre Rossignol, Forward, Sr; Ellsworth: Colby Clarke, Forward, Sr; Foxcroft Academy: Logan Butera, Keeper, Sr; Levi Stedman, Midfield, Jr; Hermon: Matthew Leach, Midfield, Sr; James Petersen, Midfield, Jr; John Bapst: Paul Branch, Forward, Sr; Alex Mooney, Back, Sr; Alvaro Valls, Forward, Sr; MDI: Joe Grubb, Forward, Sr; Old Town: Niko Knapp, Forward, Sr; Presque Isle: Nick Bartlett, Back, Sr; Winslow: Spencer Miranda, Midfield, Sr; Jake Warn, Forward, Jr; Mike Wildes, Back, Jr

Northern Maine Class C

Central: Caleb Shaw, Forward, Sr; Andrew Speed, Forward, Sr; Fort Kent: Micah Charette, Forward, Jr; Nathan Michaud, Back, Sr; Niko Naranja, Midfield, Jr; George Stevens Academy: Cameron Gordon, Back, Sr; Houlton: Zach Fitzpatrick, Forward, Jr; Limestone/MSSM: Tobyn Blatt, Forward, Jr; Orono: Jacob Fandel, Midfield, Sr; Penquis Valley: Clayton Preble, Back, Sr; Piscataquis: Bryce Gilbert, Midfield, Jr; Sumner: Issiac Christiansen, Keeper, Sr; Noah Goldfarb, Midfield, Sr; Washington Academy: Dnye-Jha Hayward, Back, Sr; Oneko Lowe, Midfield, Sr

Northern Maine Class D

Ashland: Kyle Beaulier, Forward, Sr; Bangor Christian: Luke Chandler, Midfield, Jr; Jon Cormier, Back, Sr; Dean Grass, Back, Jr; Josh Palmeter, Midfield, Sr; Tyler Welch, Midfield, Sr; Easton: Jacob Flewelling, Keeper, Sr; Fort Fairfield: Jonah Daigle, Forward, So; Chris Giberson, Midfield, Sr; Colin Goshorn, Back, Jr; Ryan Player, Midfield, Sr; Hodgdon: Daden Palmer, Forward, Sr; Penobscot Valley: Jonathan Littlefield, Back, Jr; Brad McKechnie, Forward, So; Schenck: Justin Thompson, Keeper, Sr; Van Buren: Brandon Sytulek, Back, Jr; Woodland: Drew Hayward, Forward, So