The Maine Soccer Coaches Association has released its regional all star teams. Seniors chosen will play in the 25th Annual Senior Bowl Game later this month.

Northern Maine Class A

Bangor: Eliza Jansujwicz M Sr, Mackenzie Lambert B Sr, Isabel Parkin B Sr; Brewer: Morgan Honey F Jr, Bella Tanis K Fr; Brunswick: Isabella Banks M Sr, Aisley Snell K So; Camden Hills: Lexi Heidorn F Jr, Kristina Kelley F Sr, Kaylyn Krul M Sr, Ella Pierce F Sr; Lewiston: Gemma Landry K Jr; Mt. Blue: Eryn Parlin F So; Oxford Hills: Cecelia Dieterich M Sr; Skowhegan: Jordan Boone B Sr

Northern Maine Class B

Belfast: Junne Robertson-McIntire M Sr; Caribou: Sage Dubay K Jr, Edie Shea F Jr; Foxcroft Academy: Ainsley Ade F Jr; Hermon: Sydney Gallop F So, Madison Higgins B So, Grace Page M Sr; John Bapst: Katelyn Harriman F Jr, Gillian Skehan, M Jr; MDI: Daisy Granholm F Sr; Presque Isle: Clara Kohlbacher F Sr, Paige McHatten M Sr, Libby Moreau F Sr, Waterville: Emme Ayers B Jr, Paige St. Pierre F Jr; Winslow: Katie Doughty M Sr, Carly Warn F Jr

Northern Maine Class C

Central: Rylee Speed F Fr; Dexter: Peyton Grant M Jr; Fort Kent: Desirae Hafford M Sr, Gabrielle Martin F Jr, Lacy Pelletier M Jr, Amanda Thibeault B Sr; George Stevens Academy: Vanessa Sherwood F Sr; Houlton: Sierra Hoops M Sr, Ameila Ivey B Sr; Mt. View: Gabby Allen F Jr, Taylor Hodgdon B Sr; Orono: Isabella Baker M Sr, Anna Drinkert K Jr, Brynn Kenney F Jr, Leah Ruck B Sr; Sumner: Skylar Soule M Jr

Northern Maine Class D

Ashland: Gabby Ayotte F So, Willow Hall M Jr; Central Aroostook: Breann Bradbury M Sr, Libby Grass B Jr, Katie Levesque F Sr; Fort Fairfield: Camryn Ala M So; Katahdin: Jordyn Gardner B Sr; Penobscot Valley: Lexi Ireland F Sr, Leine McKechnie M Sr; Schenck/Stearns: Alysin Alley M So, Katherine Alley F Sr; Southern Aroostook: Sydney Brewer K Sr, Makaelyn Porter F Sr

92.9 The Ticket Photo    (#4 Ethan Holdsworth, Caribou HS)

Northern Maine Class A

Bangor: Damian Sheffer M Sr; Brewer: Gavin Carr F Jr; Brunswick: Luke Cheseldine B Jr, Lane Foushee M Jr, Josh Musica F Sr; Camden Hills: Quinn Brown F Sr; Cony: Simon McCormick B Sr; Edward Little: Jamaine Luizzo B Sr; Lewiston: Abdilahi Abdi M Sr, Ayub Hassan B Sr, Bilala Hersi F Sr, Suab Nur F Sr; Messolonskee: Hunter Smith M Sr; Mt. Ararat: Mason Brigham M Sr, James Singleton K Sr; Skowhegan: Miles Lambke M Jr

Northern Maine Class B

Caribou: Alex Bouchard F Sr, Cullin Caverhill M Sr, Parker Deprey B Sr, Ethan Holdsworth F Jr, Hayden Hunter M Sr; Foxcroft Academy: Rico Ayala M Sr, Shadane Hamilton F Sr; ; MDI: Leao Nelson B Jr; Presque Isle: Connor DeMerchant F Sr, Conner Michaud B Jr; Waterville: Zack Menoudarakos K Sr, Chris Williams F Jr; Winslow: Isaac Burbank M Sr, Austin Soucy B Sr

Northern Maine Class C

Central: Yosef Worster F Sr, Alex Hewitt M Jr; Dexter: Nathan Richards M Sr; Fort Kent: Eden Paradis B Sr, Noah Martin M Jr; George Stevens Academy: Nate Mason F Sr, Austin Snow B Sr, Andrew Zefanya M Sr; Houlton: Cameron Callnan B Sr, Keegan Gentle F Sr; Mattanawcook Academy: Griffin Coburn K Sr; Mt. View: Elijah Allen M Sr; Orono: Samuel Henderson B Sr, Patrick Tyne F Sr; Sumner: Silas Goldfarb M Sr, Damon Warren F Sr

Northern Maine Class D

Central Aroostook: Brayden Bradbury K Sr, Hayden Kingsbury M Sr, Hodgdon: Joshua Foster F Sr; Jonesport-Beals: Kaiden Crowley M Sr; Madawaska: Andrew Nadeau K Sr; MSSM: Harrison Walters F Sr; Penobscot Valley: Reece Carter M Sr, Zachary Doore M Sr, Alex Tash F Jr; Schenck: Colby Hannan M Sr; Southern Aroostook: Gavin Vining M Sr; Van Buren: Noah Pelletier B Sr, Luc Perreault M Sr; Woodland: Chris Plissey F Sr